Genel

Amazon.com.tr’den sağlık, bakım, temizlik, kişisel bakım ve kozmetik indirimleri

Amazon.com.tr’nin Sağlık, Bakım, Temizlik, Kişisel Bakım ve Kozmetik İndirimleri bugün başladı. 14 Haziran’a kadar devam edecek kampanya Sağlık, Bakım, Temizlik ürünlerinde yüzde 40’a, Kişisel Bakım ve Kozmetik’te yüzde 30’a varan indirimler sunuyor.

Kampanya boyunca tüketiciler Prima’dan, Molfix ve Goon’a, Bingo’dan Vernel ve Persil’e, Maybelline’den Nivea’ya farklı kategorilerden birçok seçkin markanın ürünlerine özel fırsatlarla sahip olma olanağı buluyor.

Amazon.com.tr bugün yaptığı açıklamayla Sağlık, Bakım, Temizlik, Kişisel Bakım ve Kozmetik indirimlerini duyurdu. 8-14 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek fırsatlar Sağlık, Bakım, Temizlik ürünlerinde yüzde 40’a, Kişisel Bakım ve Kozmetik’te yüzde 30’a varan indirimler sunuyor. Bir hafta boyunca devam edecek fırsatlar şampuandan deterjana, tuvalet kâğıdından kâğıt havluya, ev temizlik ürünlerinden güzellik ve kozmetik ürünleri, kişisel hijyen ve bebek bezlerine kadar yüzlerce ürünü cazip fiyatlarla tüketicilerle buluşturuyor.

Sağlık, Bakım, Temizlik ürünlerinde yüzde 40’a, Kişisel Bakım ve Kozmetik’te yüzde 30’a varan indirimler sunan Amazon.com.tr’de tüketiciler Prima’dan, Molfix ve Goon’a, Bingo’dan, Vernel ve Persil’e, Maybelline’den Nivea’ya birçok seçkin markanın farklı kategorilerdeki ürünlerine çok özel fırsatlarla sahip olabiliyor.

‘Ev ve Kişisel Bakım İndirimleri’ kapsamında yer alan dikkat çekici ürünlerden bazıları şöyle;

Prima Bebek Bezi Premium Care, 5 Beden, 108 adet, Junior Aylık Fırsat Paketi – 143.77 TL
Molfix 3D Bebek Bezi, Junior 5 Beden, Ultra Avantaj Paketi 108 adet – 95.00 TL
Goon Mutlu Bebek Külot Bez 5 Beden Aylık Ekonomik Paket 138 adet – 99.90 TL
Maybelline Superstay Ruj çeşitleri – 29.99 TL
Nivea Canlandırıcı Yüz Yıkama Köpüğü, 150 ml – 8.00 TL
Breathe Right Uyku Bandı 10’lu paket – 19.90 TL
Bingo Bulaşık Deterjanı, Limon, 4 kg – 16.65 TL

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı