Giyim

Atasun Optik’ten cazip bayram fırsatı

Atasun Optik, bayramda hem kendini hem de sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere birbirinden şık güneş gözlüklerini özel bir kampanya ile sunuyor. 21-26 Mayıs tarihleri arasında seçili güneş gözlüklerinde geçerli olan kampanyada dünya markalarının her stili tamamlayan farklı model ve renkleri ön plana çıkıyor.

Atasun Optik, dünya markalarının birbirinden şık ve tarz güneş gözlüklerini bayrama özel kaçırılmayacak fırsatlarla sunuyor. 21-26 Mayıs tarihleri arasında Police, Lacoste, Mustang, Inesta DbyD, Polaroid, Osse ve Unofficial markalı seçili güneş gözlüklerinde hizmet veren Atasun Optik’lerden, www.atasunoptik.com.tr ve Atasun Optik mobil uygulaması üzerinden yapılacak olan alışverişlerde %50’ye varan mevcut indirimlere ek %10 bayram indirimi sizleri bekliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Övgüvar, avantajlı alışverişleri haber verdiğiniz için teşekkürler. Daha önceden alışverişe başlamadan önce şikayet arardık simdi ise sizin sayenizde övgü arıyoruz. Hem moral olarak alışverişimiz daha keyifli oluyor hemde karar vermek daha mantıklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı