Genel

PlayStation 5’in fiyatı ne kadar olacak?

2020 yılının sonlarına doğru satışa sunulması beklenen PlayStation 5’in fiyatı kullanıcılar tarafından oldukça merak ediliyor. Almanya’da bir mağazanın internet sitesinde 2 TB depolama alanına sahip olan bir PlayStation 5‘in fiyatı ortaya çıktı. 2 TB depolama alanı sunan PS 5, sızan fiyatı şok ediyor. İşte Alman siteside ortaya çıkan PlayStation 5 fiyatı…

Sony bugüne kadar PlayStation 5 hakkında yaptığı duyurularda içinde bulunan SSD‘den sıkça bahsetti. Bu noktada 825 GB depolama alanının olacağı da firma tarafından açıklanmıştı. Tabii günümüz oyunlarının yüksek dosya boyutlarını göz önüne aldığımız zaman, 825 GB’lık alanı yetersiz kalacağı bilinen bir gerçek. Bu durumda daha yüksek depolama alanına sahip olan modellerin geleceği ortaya atılan iddialar arasında yerini almıştı.

Daha önce Amazon‘da 2 TB’lık PlayStation 5 ortaya çıkmış ve hemen kaldırılmıştı. Şimdi ise bir Alman e-ticaret sitesinde 2TB’lık PS5 ve fiyatı ortaya çıktı.

Otto.de isimli sitenin paylaştığı ilana göre 2 TB’lık PS5 gerçekten çok yüksek fiyata sahip olacak. Sitedeki fiyat 974 Euro olarak görünüyor. Bu ücret vergiler olmadan 8.456 Türk Lirası’na tekabül ediyor. Vergilerin de eklenmesiyle en az 10.000 lira olacağı öngörülüyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı